O nas

Abakus Logistics – kompleksowe rozwiązania w transporcie i spedycji drogowej

Transport krajowy i międzynarodowy nie ma przed nami tajemnic. Bezkompromisowa jakość usług oraz kompleksowa oferta spedycyjno-transportowa to nasz klucz do sukcesu. W czym się specjalizujemy? W przewozie towarów, zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

Abakus Logistics sp. z o.o. to ceniony partner na dynamicznie rozwijającym się rynku TSL. Specjalizujemy się w krajowym i międzynarodowym drogowym przewozie rzeczy – świadczymy usługi obejmujące profesjonalną i kompleksową obsługę spedycyjno-transportową w Polsce i poza jej granicami. Oferujemy także pomoc i doradztwo spedycyjne oraz prawne w kwestiach związanych z transportem i szeroko pojętą logistyką.

Wiemy, że aby świadczyć prawdziwie profesjonalne usługi, konieczne jest posiadanie rzetelnej, popartej doświadczeniem wiedzy. Dlatego nasz zespół to najwyższej klasy specjaliści z wykształceniem ekonomicznym i prawniczym, a wszyscy członkowie zarządu posiadają certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika w zakresie przewozu rzeczy. Połączenie fachowej wiedzy oraz niezwykłych osobowości to siła Abakus Logistics. Wybierając naszą firmę klienci otrzymują nie tylko solidne usługi, ale również wsparcie prawne w kwestiach związanych z transportem i doradztwo spedycyjne. Nawiąż z nami współpracę, a zyskasz partnera godnego zaufania!

Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów, partnerów i wszystkich osób zainteresowanych współpracą – na nas możesz liczyć!

Grupa Abakus – światowy operator logistyczny

Abakus Sp. z o.o. jest spółką z 25-­letnim doświadczeniem na rynku spedycji i transportu morskiego, z siedzibą w Gdyni. Specjalizuje się przede wszystkim w eksporcie polskiej żywności na rynki zagraniczne, w szczególności do Stanów Zjednoczonych i Kanady, jednak w zależności od potrzeb klienta organizujemy transport do dowolnego miejsca na świecie.

Oferujemy następujące usługi:

  •  Kontenerowy transport morski (cały świat);
  •  Kontenerowy transport lądowy (dowóz i odwóz z portów polskich oraz unijnych);
  •  Kompleksową obsługę spedycyjno-­portową w eksporcie i w imporcie;
  •  Kompleksową obsługę celną (wszelkiego rodzaju odprawy);
  •  Magazynowanie i przeładunek towarów;
  •  Kontenerową konsolidację towarów;
  •  Doradztwo w zakresie umów handlu zagranicznego;
  •  Ubezpieczenia ładunkowe;
  •  Transport lotniczy.

Kolejną firmą w ramach grupy Abakus jest Abakus Forwarding Inc. z siedzibą w Kanadzie. Pracujący tam zespół zajmuje się kompleksową obsługą spedycyjną i transportową po kanadyjskiej i amerykańskiej stronie, zapewniając specjalistyczną opiekę nad każdym powierzonym Abakusowi towarem. Dzięki temu proces logistyczny jest pod stałą kontrolą doświadczonych osób po obu stronach oceanu, od momentu odebrania ładunku z fabryki do dostarczenia go do drzwi klienta. W innych rejonach świata towarem opiekują się wybrani i sprawdzeni przez nas agenci, dbający o to, by dotarł on do miejsca docelowego szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Abakus pracuje w oparciu o serwisy i systemy największych światowych armatorów, m.in. Maersk, MSC, Happag Lloyd, CMA-CGM, OOCL, Evergreen i ZIM. Gwarantuje to dużą elastyczność w obsłudze logistycznej nawet najbardziej wymagających klientów. Z kolei wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość w zakresie aranżacji transportowo-logistycznych. Zaufali nam czołowi polscy producenci i eksporterzy słodyczy, przetworów, mrożonek czy mebli.

Abakus Sp. z o.o. przez 25 lat swojej działalności został wyróżniony między innymi tytułami Diament Forbesa, Gazela Biznesu czy Gepard Biznesu.  Otrzymał także Bursztynowe Serce za działalność charytatywną i wspieranie LC Gdańsk Amber – gdańskiego oddziału międzynarodowej organizacji charytatywnej Lions Club.

Grupa Abakus buduje swoją markę na wieloletnim zaufaniu klientów, którzy mogą liczyć na profesjonalną i szybką pomoc w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi jednoznacznie kojarzyły się z solidnością, najwyższą jakością i niezawodnością. W pełni angażujemy się w każde zlecone nam zadanie, żeby jak najlepiej zoptymalizować cały proces logistyczny.

Możecie na nas liczyć!