Referencje naszych klientów

PIAP Space

Zdecydownie polecamy firmę "Abakus Logistics" z Warszawy, w ramach realizacji dostawy przesyłek krajowych oraz międzynarodowych. Na dzień dzisiejszy współpraca z firmą "Abakus Logistics" przebiega pomyślnie i bezproblemowo, a stawki, które oferuje firma są dla nas atrakcyjne.

Spedytorzy obsługujący nasze transporty informują nas o wszystkich etapach wykonywanego zlecenia na bieżąco, a całe zlecenie jest wykonywane terminowo.

AERO GSE

Od 2018 roku nasza firma współpracuje z firmą Abakus Logistics z siedzibą w Warszawie, opiekunem obsługującym nasze zlecenia jest pan Tomasz Barański.

Do dnia dzisiejszego jesteśmy szczerze zadowoleni z współpracy jaką udało się nam nawiązać między naszymi firami. Dzięki staraniom pana Tomasza Barańskiego obsługa zleceń jest profesjonalna i rzetelna na każdym etapie, nawet w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych trudności. Ponatto pan Barański w kontaktach z naszymi przedstawicielami zawsze wykazuje się doskonałym podejściem do klienta i wysoką kulturą osobistą, współpraca z nim to przyjemność.

Pan Barański zapewnia naszej firmie wysoki poziom obsługi naszych zleceń oraz chętnie dzieli się własnym doświadczeniem podczas realizacji nietypowych zleceń dla naszej firmy.

Polecamy Pana Tomasza Barańskiego oraz firmę Abakus Logistics do współpracy w zakresie transportu i logistyki.

Mazur Energy

Z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. mieszczącą się w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 92, 05-077 Warszawa współpracujemy od 2018 roku.

Z pełną odpowiedzialnością możemy pozytywnie rekomendować współpracę z tą firmą. Na szczególną uwagę zasługuje elastyczne podejście do realizowanych zleceń oraz terminowość ich wykonania. Dodatkowym atutem współpracy jest dedykowany pracownik działu operacyjnego, co korzystnie wpływa na proces wymiany informacji.

Życzymy sobie, aby dalsza współpraca przebiegała równie bezkonfliktowo jak dotychczas.

merlin.pl

W pełni odpowiedzialni polecamy współpracę z firmą Abakus Logistics w Warszawie. Poziom świadczonych usług jest na najwyższym poziomie, zarówno operacyjnie jak i handlowo.

Dokładne ustalenie wszystkich szczegółów współpracy pozwala na terminowe i rzetelne wykonanie projektu. Dużym plusem współpracy jest informacja na każdym etapie realizowanej usługi. Daje to pełne bezpieczeństwo powierzonego towaru, tym samym jesteśmy spokojni o ciągłość łańcucha dostaw w naszej firmie.

Spośród dużej konkurencji na rynku usług logistycznych w pełni świadomie, jako godnego i stablinego Partnera polecamy Abakus Logistics.

DPG Industry Services

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Nasza współpraca trwa już ponad rok. Podstawą kontaktów z Firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Uslugi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera.

Do wyboru Firmy Abakus Logistics Sp. z o.o. spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana przez Abakus Logistics Sp. z o.o. wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Abakus Logistics Sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.

Ehrlicher GMBH

We would like to express our positive opinion on cooperation with Abakus Logistics Sp. z o.o. The company is characterized by honesty and full professionalism. The employees are very communicative. They do their work conscientiously and they provide comprehensive assistance in case of problems.

We would like to recommend them for a reliable approach to cooperation, timeliness and comprehensive customer service.

Abakus Logistics Sp. z o.o. has the necessary qualifications to provide services in the transport industry and we are fully satisfied with the cooperation so far.

Jeronimo Martins

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Abakus Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych.

Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu na bieżąco jesteśmy informowani o realizacji poszczególnych transportów, a ich usługi świadczone są przez doświadczonych i kompetentnych specjalistów zarówno z obszarów operacyjnych jak i handlowych – cechy te są niezbędne w utrzymaniu dalszych kontaktów biznesowych.

Abakus Logistics Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy.

W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie transportu.

Marema

Zdecydowanie polecamy Państwu firmę Abakus Logistics z Warszawy do współpracy w zakresie wykonywania transportu drogowego towarów.

Z usług transportowych firmy Abakus korzystamy już od ponad roku i są one wykonywane jako transport towarów na trasach międzynarodowych. Do tej pory nasza współpraca przebiega bezproblemowo, co w tej branży jest raczej wyjątkiem, niż zasadą.

Cenimy sobie, iż serwis spedycyjny niezwłocznie informuje nas o wszystkich etapach wykonywanego zlecenia, a co niezmiernie istotne dotrzymywane są ustalone w zleceniach wszelkie terminy.

Rad-Pol Meble Tkaniny

Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. pozwala nam w pełni zarekomendować usługi przez nią świadczone. Terminowość, fachowość i rzetelność są głównym atutem firmy. Pragniemy również zwrócić uwagę na wysoką jakość obsługi klienta, przejawiającą się w życzliwości oraz otwartości na potrzeby i wymagania.

Współpraca z Abakus Logistics daje nam pewność, że powierzone jej działania będą wykonane z najwyższym poziomem profesjonalizmu i zaangażowania. Z przyjemnością polecamy innym firmom usługi świadczone przez firmę Abakus Logistics Sp. z o.o.

Safar

We would like to thank you for the good work and follow up that you made on our shipment. We thank you and would like to tell you our satisfaction as well on the setting up, on the rates and the follow-up of the operations/shipment. With special thanks to Sebastian for availability time. Continue on this way and we can maintain a very good collaboration between our companies.

Skyxs

Firma SkyXS AirCargo Services Sp. z o.o. z pełną świadomością biznesową wyraża pozytywną opinię dotyczącą współpracy z ABAKUS LOGISTISC Sp. z o.o. Podjęta współpraca w zakresie międzynarodowego transportu drogowego realizowana jest w sposób profesjonalny i w pełni spełnia nasze standardy dotyczące operatora logistycznego. Wysoka jakość usług, rzetelność, informacja na każdym etapie procesu to niektóre z cech charakteryzujących realizowane usługi. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy jest bardzo duża elastyczność.

W związku z powyższym otwarcie polecamy firmę Abakus Logistics sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie transportu.

Talog solutions

Certifie avoir développé une étroite collaboration ces derniers mois avec la société Abakus Logistics située en Pologne.

La société Abakus Logistics est un partenaire fiable, à qui nous confions régulièrement nos prestations de transport national et international.

Uniq logistic Sp. z o.o.

Mam przyjemność zarekomendować firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która jest naszym partnerem w ramach realizacji usług w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego.

Współpracując z naszą firmą niejednokrotnie potwierdzili, że są rzetelną oraz godną zaufania firmą spedycyjną, której jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie. Jesteśmy w pełni zadowoleni z dotychczasowej współpracy – każde zlecenie było realizowane w terminie. Firma Abakus Logistics zasługuje w pełni na rekomendację jako godny polecenia i profesjonalny partner w realizacji transportu towarów.