Referencje naszych kontrahentów (firm transportowych i przewozowych)

Best Solutions

Polecam firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako rzetelnego kontrahenta. Kilkukrotnie współpracowaliśmy z w/w firmą, i możemy z czystym sumieniem powiedzieć, iż współpraca z tą firmą leży na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa i podejście, wszystko na czas tak jak trzeba.

Gorąco polecam współpracę z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o.

DK-TRANS

Chcę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę ABAKUS LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Podstawą kontaktów z Firmą ABAKUS LOGISTICS jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowo staranności. Dzięki temu Firmę polecam jako sprawdzonego Partnera. Do wyboru Firmy ABAKUS LOGISTICS spośród szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły mnie nie tylko względy praktyczne i oferowana przez ABAKUS LOGISTICS wysoka jakość usług, co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła i kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez ABAKUS LOGISTICS Sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.

FHU ITIMAT Zbigniew Til

FHU ITIMAT Zbigniew Til pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. jest naszym partnerem w usługach transportowo-logistycznych w zakresie transportów międzynarodowych. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę: Abakus Logistics Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera logistycznego, przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby zarówno naszej firmy, jak i naszych klientów. Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. jest również rzetelnym płatnikiem. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Abakus Logistics Sp. z o.o. tym, którzy poszukują solidnego partnera we współpracy.

Mastaltrans

Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. Emilii Plater 10 to rzetelna i profesjonalna firma, godna polecenia do współpracy. W dniu 13.03.2017 podjęliśmy ładunek od tej firmy. Wszystko przebiegło sprawnie i fachowo, bez żadnych problemów. Płatność za w/w usługę otrzymaliśmy w określonym terminie zgodnie z umową. Bardzo dobry kontakt ze spedytorem i miła obsługa sprawiła iż bez wahania podejmę się po raz kolejny współpracy z firmą Abakus Logistics.

P.W. P.H.U. Petres Bud Car Speed

Polecam firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego kontrahenta. Mieliśmy przyjemność kilkukrotnie realizować usługi transportowe dla tej firmy. Zawsze wszystko przebiegało pomyślnie. Pracownicy bardzo sprawnie przekazują informację i służą pomocą 24h na dobę, wykazują wysoką kulturę osobistą oraz życzliwość. Zlecenia i wskazówki spedytorów są bardzo pomocne, pozwalają na szybkie i bezproblemowe realizacje transportów. Ponadto firma Abakus wzorowo wywiązuje się z ustalonych terminów płatności, spełniając w pełni nasze oczekiwania.

PZ sp. z o.o.

Nasza firma kilka razy realizowała zlecenia od firmy Abakus Logistics Sp. z o.o. z Warszawy. Pracownicy firmy w sposób rzeczowy i profesjonalny współpracowali z naszą firmą zarówno w czasie ustalania szczegółów realizacji zlecenia jak również w czasie jego wykonywania i na końcu przy rozliczaniu wykonanych zadań. Abakus okazał się również bardzo profesjonalną i uczciwą pod względem rozliczeń finansowych firmą – płatności były dokonywane przed terminem. Można ją bez najmniejszych zastrzeżeń polecić jako firmę wypłacalną, godną zaufania i mającą profesjonalnie przygotowanych do obsługi klienta pracowników.

RAVLEN-BUS

RAVLEN-BUS ma przyjemność polecić firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w: Warszawa (00-669), Emilii Plater 10 lok. 6.

Współpraca rozpoczęła się 01.05.2017 i trwa do dzisiaj, ponieważ okazała się bardzo pozytywna. W ramach zawartej umowy firma podejmuje się:

  • prowadzenia auta przewoźnika,
  • organizacja ładunków na auto przewoźnika,
  • pomocy w dokumentacji.

Wykonawca profesjonalizm usług stawia na pierwszym miejscu. Należy docenić wysiłek wykonawcy, by realizowane przez niego świadczenia miały dobrą markę. W biznesie nic tak nie jest ważne jak dotrzymywanie terminów – polecany wykonawca w pełni to rozumie. Przedsiębiorstwo ze swoich obowiązków rozlicza się zawsze w narzuconym czasie.

Wiedza na temat rynku reprezentowana przez przedsiębiorstwo jest imponująca. To daje możliwość zaoferowania najbardziej konkurencyjnych rozwiązań. Robiąc interesy z przedstawicielem firmy można mu w pełni zaufać. Uczciwość przedsiębiorstwa jest trudnym do pominięcia czynnikiem mającym wpływ na ogólną, wysoką jakość obsługi.

Royal Trans Sp. z o.o.

Zdecydowanie polecam do współpracy firmę:
Abakus Logistics Sp. z o.o.
ul. Emilii Plater 10/6, 00-669 Warszawa,
NIP 7010453787

Jej pracownicy cechuje się wysokim profesjonalizmem w działaniu, a wszystkie terminy z ustalonych transportów są dotrzymywane. W przypadkach zaistniałych, nieprzewidywanych trudności, firma zawsze służy pomocą i radą.

Snopkowski Trans Bartosz Snopkowski

Firma Snopkowski Trans Bartosz Snopkowski pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z Firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. jest naszym Partnerem w usługach transportowych w zakresie transportów krajowych i międzynarodowych.

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z naszym Kontrahentem, gdyż jest to uczciwa i godna polecenia Firma.

Szczególnie ważnym aspektem we współpracy naszych Firm jest bardzo duża elastyczność. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Abakus Logistics Sp. z o.o. tym, którzy poszukują solidnego partnera we współpracy.

TBG EUROTRANS

Firma TBG EUROTRANS pragnie wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o., którą pragniemy polecić jako profesjonalnego, rzetelnego partnera i doskonałego płatnika.

Transmonde

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Abakus Logistics sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emilii Plater 10 lok.6, 00-669 Warszawa jako rzetelnego i profesjonalnego partnera. Od momentu nawiązania współpracy przy każdym zlecanym transporcie kontakt ze spedytorami jest profesjonalny co zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu nasi kierowcy podzielają opinię o kulturalnych i doświadczonych spedytorach.

Cechy te są konieczne w celu utrzymania dalszych kontaktów biznesowych z obsługiwanymi kontrahentami. Firma Abakus Logistics sp. z o.o. wywiązuje się w 100% ze zleceń transportowych, płatności zawsze są regulowane terminowo i bezproblemowo.

Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność, życzliwość i nastawienie pracowników co zdecydowanie zachęca do kontynuowania współpracy.

Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione cechy, bez cienia wątpliwości mogę polecić firmę Abakus Logistics sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie transportu.