Wir erfüllen die Bedürfnisse unserer Kunden

Wir verfügen über 10 Jahre Erfahrung im Straßentransport und in der internationalen Spedition. Wir sind auf den Straßengüterverkehr innerhalb der Europäischen Union hauptsächlich in Frankreich, Deutschland und den Benelux-Ländern spezialisiert.

Brauchen Sie Hilfe bei Zollangelegenheiten oder Beratung im Transportrecht? Auch dabei unterstützen wir Sie.

Schritt 1

Stellen Sie uns Transportinformationen zur Verfügung

Geben Sie grundlegende Kontaktinformationen und Details zur Ladung und zum zu transportierenden Fahrzeug ein.

Schritt 2

Warten Sie auf das Angebot

Wir werden innerhalb von 8 Stunden nach Erhalt Ihrer Nachricht antworten. Wenn die eingegebenen Informationen ausreichend sind, erhalten Sie ein Angebot. Andernfalls werden wir Sie mit Ihnen in Kontakt treten.

Fertig!

Jetzt wird's Zeit, Ihre Waren zu verladen und an ihren Bestimmungsort zu befördern!

Hier anfangen
Angaben zum Transport

Fehler:

Korrigieren Sie alle Formularfehler, um fortzufahren.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Falsches Telefonnummernformat

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Referenzen

Unsere Auftraggeber schätzen die Zusammenarbeit mit uns. Sehen Sie, was sie über uns sagen!

 • We would like to express our positive opinion on cooperation with Abakus Logistics Sp. z o.o. The company is characterized by honesty and full professionalism. The employees are very communicative. They do their work conscientiously and they provide comprehensive assistance in case of problems. We would like to recommend them for a reliable approach to cooperation, timeliness and comprehensive customer service. Abakus Logistics Sp. z o.o. has the necessary qualifications to provide services in the transport industry and we are fully satisfied with the cooperation so far.


  Ehrlicher Gmbh

 • Mamy przyjemność zarekomendować firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która jest naszym partnerem w ramach realizacji usług w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego. Współpracując z naszą firmą niejednokrotnie potwierdzili, że są rzetelną oraz godną zaufania firmą spedycyjną, której jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie. Jesteśmy w pełni zadowoleni z dotychczasowej współpracy – każde zlecenie było realizowane w terminie. Firma Abakus Logistics zasługuje w pełni na rekomendację jako godny polecenia i profesjonalny partner w realizacji transportu towarów.


  UNIQ LOGISTIC

 • Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Nasza współpraca trwa już ponad rok. Podstawą kontaktów z Firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera. Do wyboru Firmy Abakus Logistics Sp. z o.o. spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana przez Abakus Logistics Sp. z o.o. wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Abakus Logistics Sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.


  DPG Industry Services

 • Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. Emilii Plater 10 to rzetelna i profesjonalna firma, godna polecenia do wpółpracy. W dniu 13.03.2017 podjęliśmy ładunek od tej firmy. Wszystko przebiegło sprawnie i fachowo, bez żadnych problemów. Płatność za w/w usługę otrzymaliśmy w określonym terminie zgodnie z umową. Bardzo dobry kontakt ze spedytorem i miła obsługa sprawiła, iż bez wahania podejmę się po raz kolejny współpracy z firmą Abakus Logistics.


  Mastaltrans

 • Certifie avoir développé une étroite collaboration ces derniers mois avec la société Abakus Logistics situee en Pologne. La societe Abakus Logistics est un partenaire fiable, à qui nous confions régulièrement nos prestations de transport national et international.


  TALOG Solutions

 • Zdecydowanie polecamy Państwu firmę Abakus Logistics z Warszawy do współpracy w zakresie wykonywania transportu drogowego towarów. Z usług transportowych firmy Abakus korzystamy już od ponad roku i są one wykonywane jako transport towarów na trasach międzynarodowych. Do tej pory nasza współpraca przebiega bezproblemowo, co w tej branży jest raczej wyjątkiem, niż zasadą. Cenimy sobie, iż serwis spedycyjny niezwłocznie informuje nas o wszystkich etapach wykonywanego zlecenia, a co niezmiernie istotne dotrzymywane są ustalone w zleceniach wszelkie terminy.


  Marema

 • Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Abakus Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu na bieżąco jesteśmy informowani o realizacji poszczególnych transportów, a ich usługi świadczone są przez doświadczonych i kompetentnych specjalistów zarówno z obszarów operacyjnych jak i handlowych – cechy te są niezbędne w utrzymaniu dalszych kontaktów biznesowych. Abakus Logistics Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy. W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania Partnera w dziedzinie transportu.


  Jeronimo Martins

 • W pełni odpowiedzialni polecamy współpracę z firmą Abakus Logistics w Warszawie. Poziom świadczonych usług jest na najwyższym poziomie zarówno operacyjnie jak i handlowo. Dokładne ustalenie wszystkich szczegółów współpracy pozwala na terminowe i rzeczowe wykonanie projektu. Dużym plusem współpracy jest informacja na każdym etapie realizowanej usługi. Daje to pełne bezpieczeństwo powierzonego towaru, tym samym jesteśmy spokojni o ciągłość łańcucha dostaw w naszej firmie. Spośród dużej konkurencji na rynku usług logistycznych w pełni świadomie, polecamy Abakus Logistics jako godnego i stabilnego Partnera.


  Merlin.pl

 • Chcę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę ABAKUS LOGISTICS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Podstawą kontaktów z Firmą ABAKUS LOGISTICS jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu terminowo i bez zastrzeżeń z zachowaniem należytej zawodowo staranności. Dzięki temu Firmę polecam jako sprawdzonego Partnera. Do wyboru ABAKUS LOGISTICS spośród szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły mnie nie tylko względy praktyczne i oferowana prze ABAKUS LOGISTICS wysoka jakość usług, co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła i kompetentna obsługa, profesjonalizm i rzetelność kadry pracowniczej. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez ABAKUS LOGISTICS Sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.


  DK-TRANS

 • Polecam firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego kontrahenta. Mieliśmy przyjemność kilkukrotnie realizować usługi transportowe dla tej firmy. Zawsze wszystko przebiegało pomyślnie. Pracownicy bardzo sprawnie przekazują informacje i służą pomocą 24h na dobę, wykazują wysoką kulturę osobistą oraz życzliwość. Zlecenia i wskazówki spedytorów są bardzo pomocne, pozwalają na szybkie i bezproblemowe realizacje transportów. Ponadto firma Abakus wzorowo wywiązuje się z ustalonych terminów płatności, spełniając w pełni nasze oczekiwania.


  Petres-Bud

 • Polecam firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako rzetelnego kontrahenta. Kilkukrotnie współpracowaliśmy z w/w firmą i możemy z czystym sumieniem powiedzieć, iż współpraca z tą firmą leży na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, miła obsługa i podejście, wszystko na czas tak jak trzeba. Gorąco polecam współpracę z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o.


  The Best Solutions

 • Firma SkyXS AirCargo Services Sp. z o.o. z pełną świadomością biznesową wyraża pozytywną opinię dotyczącą współpracy z ABAKUS LOGISTICS Sp. z o.o. Podjęta współpraca w zakresie międzynarodowego transportu drogowego realizowana jest w sposób profesjonalny i w pełni spełnia nasze standardy dotyczące operatora logistycznego. Wysoka jakość usług, rzetelność, informacja na każdym etapie procesu to niektóre z cech charakteryzujących realizowane usługi. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy jest bardzo duża elastyczność. W związku z powyższym otwarcie polecamy firmę Abakus Logistics sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie transportu.


  Sky XS

 • Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. pozwala nam w pełni zarekomendować usługi przez nią świadczone. Terminowość, fachowość i rzetelność są głównym atutem firmy. Pragniemy również zwrócić uwagę na wysoką jakość obsługi klienta przejawiającą się w życzliwości oraz otwartości na potrzeby i wymagania. Współpraca z Abakus Logistics daje nam pewność, że powierzone jej działania będą wykonane z najwyższym poziomem profesjonalizmu i zaangażowania. Z przyjemnością polecamy innym firmom usługi świadczone przez firmę Abakus Logistics Sp. z o.o.


  RAD-POL

  Meble Tkaniny

Sehen Sie sich alle verfügbaren Routen an,

die wir für Sie anbieten!

 • Frankreich

  Von der kleinsten Palette bis zur größten Fähre, wir kennen die Lösungen für eine effiziente Lieferung.

 • Spanien und Portugal

  Von der kleinsten Palette bis zur größten Fähre, wir kennen die Lösungen für eine effiziente Lieferung.

 • Deutschland

  Von der kleinsten Palette bis zur größten Fähre, wir kennen die Lösungen für eine effiziente Lieferung.

 • Italien

  Von der kleinsten Palette bis zur größten Fähre, wir kennen die Lösungen für eine effiziente Lieferung.

 • Belgien, Niederlande und Luxemburg

  Von der kleinsten Palette bis zur größten Fähre, wir kennen die Lösungen für eine effiziente Lieferung.

 • Schweiz

  Von der kleinsten Palette bis zur größten Fähre, wir kennen die Lösungen für eine effiziente Lieferung.

 • Großbritannien

  Von der kleinsten Palette bis zur größten Fähre, wir kennen die Lösungen für eine effiziente Lieferung.

 • 0 Tsd.

  AUSGEFÜHRTE AUFTRÄGE

 • 0 MIO

  KILOMETER PRO MONAT

 • 0 Tsd.

  GELIEFERTE LADUNGEN

Schnellkontaktzone

Für Neukunden

Michał Polecki

Odpowie w przeciągu 8h roboczych.

Sie haben noch nicht mit uns zusammengearbeitet und haben Zweifel? Klären Sie sie auf, noch bevor Sie eine Anfrage für ein Angebot stellen.

Fehler: Korrigieren Sie die Formularfehler, um fortzufahren.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Falsches Telefonnummernformat

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Дякуємо за заповнення форми Постараємося відповісти якомога швидше

Vielen Dank für das Absenden des Formulars. Wir werden versuchen, diesen so schnell wie möglich zu beantworten.

Es ist ein Fehler aufgetreten.

Twoja wiadomość nie została przesłana. Spróbuj odświeżyć stronę i przesłać zgłoszenie raz jeszcze, a jeśli problem nadal będzie występował skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@abakuslogistics.pl

Es ist ein Fehler aufgetreten.

Twoja wiadomość została oznaczona jako próba spamu. Spróbuj odświeżyć stronę i przesłać zgłoszenie raz jeszcze, a jeśli problem nadal będzie występował skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@abakuslogistics.pl

Es ist ein Fehler aufgetreten.

Twoje ustawienia prywatności uniemożliwiają wysłanie zgłoszenia. Aby je zmienić kliknij tutaj.

Für Speditionen

Suchen Sie ehrliche Aufträge? Nehmen Sie Kontakt mit unserem Koordinator für Flotten auf.

Erfahren Sie mehr

Transportschätzung


Hier anfangen
Angaben zum Transport

Fehler: Korrigieren Sie die Formularfehler, um fortzufahren.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Falsches Telefonnummernformat

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Schritt 2 von 3

Fehler: Korrigieren Sie die Formularfehler, um fortzufahren.

1. Zusätzliche Beladeinformationen


Beladung


Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Falsches Datumsformat.

Data nie może być późniejsza niż Data załadunku (Do).

-

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Falsches Datumsformat.

Data nie może być wcześniejsza niż Data załadunku (Od).


Entladung


Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Falsches Datumsformat.

Data nie może być późniejsza niż Data rozładunku (Do).

-

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Falsches Datumsformat.

Data nie może być wcześniejsza niż Data rozładunku (Od).

2. Fahrzeuginformationen

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

3. Grundinformationen zur Ware

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dies ist der letzte Schritt!

Fehler: Korrigieren Sie die Formularfehler, um fortzufahren.


Detaillierte Informationen zur Ware


Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Darf die Ware zusammen mit anderen ungefährlichen Gütern transportiert werden?

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Дякуємо за заповнення форми Постараємося відповісти якомога швидше

Vielen Dank für das Absenden des Formulars. Wir werden versuchen, diesen so schnell wie möglich zu beantworten. Wenn die eingegebenen Informationen ausreichend sind, erhalten Sie ein Angebot. Andernfalls werden wir Sie mit Ihnen in Kontakt treten.

Es ist ein Fehler aufgetreten.

Twoja wiadomość nie została przesłana. Spróbuj odświeżyć stronę i przesłać zgłoszenie raz jeszcze, a jeśli problem nadal będzie występował skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@abakuslogistics.pl

Es ist ein Fehler aufgetreten.

Twoja wiadomość została oznaczona jako próba spamu. Spróbuj odświeżyć stronę i przesłać zgłoszenie raz jeszcze, a jeśli problem nadal będzie występował skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@abakuslogistics.pl

Es ist ein Fehler aufgetreten.

Twoje ustawienia prywatności uniemożliwiają wysłanie zgłoszenia. Aby je zmienić kliknij tutaj.