Profitieren Sie von unserer umfangreichen Erfahrung

Als Profis organisieren wir die Transport-, Speditions- und Logistikprozesse in Ihrem Unternehmen präzise. Wir beraten Sie auch, wenn Sie sich selbstständig mit Transportangelegenheiten befassen. Wir helfen Ihnen bei der Auswahl optimaler Lösungen für den nationalen und internationalen Transport, einschließlich des besten Transportmittels und der günstigsten Route. Um die Kosten zu senken, verpacken wir die Ladungen entsprechend. Zudem unterstützen wir Sie bei Transaktionen auf dem Transportmarkt sowie bei der Prüfung und Auswahl von Subunternehmern.

Wir sind jederzeit bereit, wertvolle Informationen bereitzustellen, die für den Betrieb des Unternehmens in den folgenden Bereichen erforderlich sind:
– Polnisches Transportrecht,
– Internationales Transportrecht (hauptsächlich Vorschriften bzgl. CMR, TIR, ATP, ADR, AR Konvention, Genfer Konvention, Wiener Konvention, EU-Verordnungen usw.),ET
– EU-Transportrecht und in einem bestimmten Land geltendes Transportrecht,
– Andere Rechtszweige.

Unsere Angestelten

Wir wissen, dass für die Erbringung wirklich professioneller Dienstleistungen zuverlässiges, durch Erfahrung gestütztes Wissen erforderlich ist. Wir arbeiten mit Personen mit wirtschaftlicher und juristischer Ausbildung zusammen und unsere Vorstandsmitglieder verfügen über Fachkompetenznachweise.

Rechtsberatung

Wir beraten Sie zu den wichtigsten rechtlichen Aspekten im Transportwesen, wie z.B. Arbeitszeit des Fahrers, Geltendmachung von Ansprüchen im Transportwesen, Transportversicherung, Transport- und Speditionslizenzen, Kabotagerecht, Transportentschädigung und deren Grenzen nach internationalen Übereinkommen und nationalen Vorschriften, Interessenwahrung bei Geschäften mit Speditions-, Transport- und Fuhrunternehmen oder arbeitsrechtliche Aspekte im Zusammenhang mit dem Transportwesen.

Kostenloses Angebot,in einem Tag fertig

Geben Sie einige notwendige Informationen zu Ihren Waren ein und wir kümmern uns um den Rest.

Lernen Sie unsere Projekte kennen

Um zu beweisen, dass wir uns bestens mit Logistik und Rechtsberatung im Bereich Transportrecht auskennen, stellen wir Ihnen kurz die Projekte vor, auf die wir stolz sind.

Transport gefährlicher Güter

Im Rahmen einer Kabotagebeförderung in Frankreich beförderten wir eine Ladung, die aus ADR bestand, mit einer Ausnahmegenehmigung.

Express-Export

Die Strecke Zielona Góra – Paris wurde in schwindelerregendem Tempo zurückgelegt – 24 Stunden mit Be- und Entladen.

Transport großer Reifen

Wir haben diese Fracht auf der Route Belgien-Frankreich geliefert, mit Lieferung direkt an den Zielempfänger in Metz.

Häufig gestellte Fragen

und Antworten zum Thema Logistik und Rechtsberatung. Wir zerstreuen Ihre Zweifel!

Czy realizujecie transporty długoterminowe?

Tak, podejmujemy się realizacji transportów długoterminowych np. 300, 1000 w skali roku na danej linii.

Czy zajmujecie się dystrybucją towarów?

Mamy możliwość realizacji dystrybucji towarów na zlecenie klienta na zasadzie: pozyskanie towaru z zagranicy do PL, magazynowanie, późniejsza dystrybucja.

Czy prowadzicie również doradztwo w zakresie logistyki?

Tak, jesteśmy w stanie pomóc na zasadzie konsultacji.

Wie regelt das polnische Recht den Transport gefährlicher Güter?

Das polnische Transportgesetz enthält Bestimmungen über die Beförderung gefährlicher Güter, in denen Anforderungen an die Kennzeichnung, Verpackung, Handhabung und den sicheren und vorschriftsmäßigen Transport solcher Güter festgelegt sind.

Jaki dodatkowy zakres usług posiadacie?

Współpracujemy z firmami lotniczymi i morskimi, realizujemy ubezpieczenia Cargo i możemy przewozić towar o wysokiej wartości. Obsługujemy system SENT dla ładunków niebezpiecznych nie wymagających oznaczenia.

Was ist die Zahlungsfrist?

Ab dem Zeitpunkt, an dem wir die vollständigen Originaldokumente erhalten, können wir ein flexibles Zahlungssystem anbieten.

Referenzen

Unsere Auftraggeber schätzen die Zusammenarbeit mit uns. Sehen Sie, was sie über uns sagen!

 • Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Abakus Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu na bieżąco jesteśmy informowani o realizacji poszczególnych transportów, a ich usługi świadczone są przez doświadczonych i kompetentnych specjalistów zarówno z obszarów operacyjnych jak i handlowych – cechy te są niezbędne w utrzymaniu dalszych kontaktów biznesowych. Abakus Logistics Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy. W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania Partnera w dziedzinie transportu.


  Jeronimo Martins

 • We would like to express our positive opinion on cooperation with Abakus Logistics Sp. z o.o. The company is characterized by honesty and full professionalism. The employees are very communicative. They do their work conscientiously and they provide comprehensive assistance in case of problems. We would like to recommend them for a reliable approach to cooperation, timeliness and comprehensive customer service. Abakus Logistics Sp. z o.o. has the necessary qualifications to provide services in the transport industry and we are fully satisfied with the cooperation so far.


  Ehrlicher Gmbh

 • Firma SkyXS AirCargo Services Sp. z o.o. z pełną świadomością biznesową wyraża pozytywną opinię dotyczącą współpracy z ABAKUS LOGISTICS Sp. z o.o. Podjęta współpraca w zakresie międzynarodowego transportu drogowego realizowana jest w sposób profesjonalny i w pełni spełnia nasze standardy dotyczące operatora logistycznego. Wysoka jakość usług, rzetelność, informacja na każdym etapie procesu to niektóre z cech charakteryzujących realizowane usługi. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy jest bardzo duża elastyczność. W związku z powyższym otwarcie polecamy firmę Abakus Logistics sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie transportu.


  Sky XS

 • Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Nasza współpraca trwa już ponad rok. Podstawą kontaktów z Firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera. Do wyboru Firmy Abakus Logistics Sp. z o.o. spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana przez Abakus Logistics Sp. z o.o. wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Abakus Logistics Sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.


  DPG Industry Services

 • Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. pozwala nam w pełni zarekomendować usługi przez nią świadczone. Terminowość, fachowość i rzetelność są głównym atutem firmy. Pragniemy również zwrócić uwagę na wysoką jakość obsługi klienta przejawiającą się w życzliwości oraz otwartości na potrzeby i wymagania. Współpraca z Abakus Logistics daje nam pewność, że powierzone jej działania będą wykonane z najwyższym poziomem profesjonalizmu i zaangażowania. Z przyjemnością polecamy innym firmom usługi świadczone przez firmę Abakus Logistics Sp. z o.o.


  RAD-POL

  Meble Tkaniny

 • Polecam firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako rzetelnego kontrahenta. Kilkukrotnie współpracowaliśmy z w/w firmą i możemy z czystym sumieniem powiedzieć, iż współpraca z tą firmą leży na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, miła obsługa i podejście, wszystko na czas tak jak trzeba. Gorąco polecam współpracę z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o.


  The Best Solutions

 • W pełni odpowiedzialni polecamy współpracę z firmą Abakus Logistics w Warszawie. Poziom świadczonych usług jest na najwyższym poziomie zarówno operacyjnie jak i handlowo. Dokładne ustalenie wszystkich szczegółów współpracy pozwala na terminowe i rzeczowe wykonanie projektu. Dużym plusem współpracy jest informacja na każdym etapie realizowanej usługi. Daje to pełne bezpieczeństwo powierzonego towaru, tym samym jesteśmy spokojni o ciągłość łańcucha dostaw w naszej firmie. Spośród dużej konkurencji na rynku usług logistycznych w pełni świadomie, polecamy Abakus Logistics jako godnego i stabilnego Partnera.


  Merlin.pl

 • Mamy przyjemność zarekomendować firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która jest naszym partnerem w ramach realizacji usług w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego. Współpracując z naszą firmą niejednokrotnie potwierdzili, że są rzetelną oraz godną zaufania firmą spedycyjną, której jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie. Jesteśmy w pełni zadowoleni z dotychczasowej współpracy – każde zlecenie było realizowane w terminie. Firma Abakus Logistics zasługuje w pełni na rekomendację jako godny polecenia i profesjonalny partner w realizacji transportu towarów.


  UNIQ LOGISTIC

 • Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. Emilii Plater 10 to rzetelna i profesjonalna firma, godna polecenia do wpółpracy. W dniu 13.03.2017 podjęliśmy ładunek od tej firmy. Wszystko przebiegło sprawnie i fachowo, bez żadnych problemów. Płatność za w/w usługę otrzymaliśmy w określonym terminie zgodnie z umową. Bardzo dobry kontakt ze spedytorem i miła obsługa sprawiła, iż bez wahania podejmę się po raz kolejny współpracy z firmą Abakus Logistics.


  Mastaltrans

 • Zdecydowanie polecamy Państwu firmę Abakus Logistics z Warszawy do współpracy w zakresie wykonywania transportu drogowego towarów. Z usług transportowych firmy Abakus korzystamy już od ponad roku i są one wykonywane jako transport towarów na trasach międzynarodowych. Do tej pory nasza współpraca przebiega bezproblemowo, co w tej branży jest raczej wyjątkiem, niż zasadą. Cenimy sobie, iż serwis spedycyjny niezwłocznie informuje nas o wszystkich etapach wykonywanego zlecenia, a co niezmiernie istotne dotrzymywane są ustalone w zleceniach wszelkie terminy.


  Marema

 • Polecam firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego kontrahenta. Mieliśmy przyjemność kilkukrotnie realizować usługi transportowe dla tej firmy. Zawsze wszystko przebiegało pomyślnie. Pracownicy bardzo sprawnie przekazują informacje i służą pomocą 24h na dobę, wykazują wysoką kulturę osobistą oraz życzliwość. Zlecenia i wskazówki spedytorów są bardzo pomocne, pozwalają na szybkie i bezproblemowe realizacje transportów. Ponadto firma Abakus wzorowo wywiązuje się z ustalonych terminów płatności, spełniając w pełni nasze oczekiwania.


  Petres-Bud

 • Certifie avoir développé une étroite collaboration ces derniers mois avec la société Abakus Logistics situee en Pologne. La societe Abakus Logistics est un partenaire fiable, à qui nous confions régulièrement nos prestations de transport national et international.


  TALOG Solutions

 • Chcę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę ABAKUS LOGISTICS SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie. Podstawą kontaktów z Firmą ABAKUS LOGISTICS jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu terminowo i bez zastrzeżeń z zachowaniem należytej zawodowo staranności. Dzięki temu Firmę polecam jako sprawdzonego Partnera. Do wyboru ABAKUS LOGISTICS spośród szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły mnie nie tylko względy praktyczne i oferowana prze ABAKUS LOGISTICS wysoka jakość usług, co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła i kompetentna obsługa, profesjonalizm i rzetelność kadry pracowniczej. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez ABAKUS LOGISTICS Sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.


  DK-TRANS

Transportschätzung


Hier anfangen
Angaben zum Transport

Fehler: Korrigieren Sie die Formularfehler, um fortzufahren.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Falsches Telefonnummernformat

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Schritt 2 von 3

Fehler: Korrigieren Sie die Formularfehler, um fortzufahren.

1. Zusätzliche Beladeinformationen


Beladung


Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Falsches Datumsformat.

Data nie może być późniejsza niż Data załadunku (Do).

-

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Falsches Datumsformat.

Data nie może być wcześniejsza niż Data załadunku (Od).


Entladung


Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Falsches Datumsformat.

Data nie może być późniejsza niż Data rozładunku (Do).

-

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Falsches Datumsformat.

Data nie może być wcześniejsza niż Data rozładunku (Od).

2. Fahrzeuginformationen

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

3. Grundinformationen zur Ware

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dies ist der letzte Schritt!

Fehler: Korrigieren Sie die Formularfehler, um fortzufahren.


Detaillierte Informationen zur Ware


Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Darf die Ware zusammen mit anderen ungefährlichen Gütern transportiert werden?

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Dieses Feld muss ausgefüllt werden.

Дякуємо за заповнення форми Постараємося відповісти якомога швидше

Vielen Dank für das Absenden des Formulars. Wir werden versuchen, diesen so schnell wie möglich zu beantworten. Wenn die eingegebenen Informationen ausreichend sind, erhalten Sie ein Angebot. Andernfalls werden wir Sie mit Ihnen in Kontakt treten.

Es ist ein Fehler aufgetreten.

Twoja wiadomość nie została przesłana. Spróbuj odświeżyć stronę i przesłać zgłoszenie raz jeszcze, a jeśli problem nadal będzie występował skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@abakuslogistics.pl

Es ist ein Fehler aufgetreten.

Twoja wiadomość została oznaczona jako próba spamu. Spróbuj odświeżyć stronę i przesłać zgłoszenie raz jeszcze, a jeśli problem nadal będzie występował skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@abakuslogistics.pl

Es ist ein Fehler aufgetreten.

Twoje ustawienia prywatności uniemożliwiają wysłanie zgłoszenia. Aby je zmienić kliknij tutaj.