What our clients say about us?

Zdecydownie polecamy firmę "Abakus Logistics" z Warszawy, w ramach realizacji dostawy przesyłek krajowych oraz międzynarodowych. Na dzień dzisiejszy współpraca z firmą "Abakus Logistics" przebiega pomyślnie i bezproblemowo, a stawki, które oferuje firma są dla nas atrakcyjne. Spedytorzy obsługujący nasze transporty informują nas o wszystkich etapach wykonywanego zlecenia na bieżąco, a całe zlecenie jest wykonywane terminowo.
Od 2018 roku nasza firma współpracuje z firmą Abakus Logistics z siedzibą w Warszawie, opiekunem obsługującym nasze zlecenia jest pan Tomasz Barański. Do dnia dzisiejszego jesteśmy szczerze zadowoleni z współpracy jaką udało się nam nawiązać między naszymi firami. Dzięki staraniom pana Tomasza Barańskiego obsługa zleceń jest profesjonalna i rzetelna na każdym etapie, nawet w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych trudności. Ponatto pan Barański w kontaktach z naszymi przedstawicielami zawsze wykazuje się doskonałym podejściem do klienta i wysoką kulturą osobistą, współpraca z nim to przyjemność. Pan Barański zapewnia naszej firmie wysoki poziom obsługi naszych zleceń oraz chętnie dzieli się własnym doświadczeniem podczas realizacji nietypowych zleceń dla naszej firmy. Polecamy Pana Tomasza Barańskiego oraz firmę Abakus Logistics do współpracy w zakresie transportu i logistyki.
Z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. mieszczącą się w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 92, 05-077 Warszawa współpracujemy od 2018 roku. Z pełną odpowiedzialnością możemy pozytywnie rekomendować współpracę z tą firmą. Na szczególną uwagę zasługuje elastyczne podejście do realizowanych zleceń oraz terminowość ich wykonania. Dodatkowym atutem współpracy jest dedykowany pracownik działu operacyjnego, co korzystnie wpływa na proces wymiany informacji. Życzymy sobie, aby dalsza współpraca przebiegała równie bezkonfliktowo jak dotychczas.
W pełni odpowiedzialni polecamy współpracę z firmą Abakus Logistics w Warszawie. Poziom świadczonych usług jest na najwyższym poziomie, zarówno operacyjnie jak i handlowo. Dokładne ustalenie wszystkich szczegółów współpracy pozwala na terminowe i rzetelne wykonanie projektu. Dużym plusem współpracy jest informacja na każdym etapie realizowanej usługi. Daje to pełne bezpieczeństwo powierzonego towaru, tym samym jesteśmy spokojni o ciągłość łańcucha dostaw w naszej firmie. Spośród dużej konkurencji na rynku usług logistycznych w pełni świadomie, jako godnego i stablinego Partnera polecamy Abakus Logistics.
Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Nasza współpraca trwa już ponad rok. Podstawą kontaktów z Firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Uslugi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera. Do wyboru Firmy Abakus Logistics Sp. z o.o. spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana przez Abakus Logistics Sp. z o.o. wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Abakus Logistics Sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.
We would like to express our positive opinion on cooperation with Abakus Logistics Sp. z o.o. The company is characterized by honesty and full professionalism. The employees are very communicative. They do their work conscientiously and they provide comprehensive assistance in case of problems. We would like to recommend them for a reliable approach to cooperation, timeliness and comprehensive customer service. Abakus Logistics Sp. z o.o. has the necessary qualifications to provide services in the transport industry and we are fully satisfied with the cooperation so far.
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Abakus Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu na bieżąco jesteśmy informowani o realizacji poszczególnych transportów, a ich usługi świadczone są przez doświadczonych i kompetentnych specjalistów zarówno z obszarów operacyjnych jak i handlowych – cechy te są niezbędne w utrzymaniu dalszych kontaktów biznesowych. Abakus Logistics Sp. z o.o. w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy. W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie transportu.
Zdecydowanie polecamy Państwu firmę Abakus Logistics z Warszawy do współpracy w zakresie wykonywania transportu drogowego towarów. Z usług transportowych firmy Abakus korzystamy już od ponad roku i są one wykonywane jako transport towarów na trasach międzynarodowych. Do tej pory nasza współpraca przebiega bezproblemowo, co w tej branży jest raczej wyjątkiem, niż zasadą. Cenimy sobie, iż serwis spedycyjny niezwłocznie informuje nas o wszystkich etapach wykonywanego zlecenia, a co niezmiernie istotne dotrzymywane są ustalone w zleceniach wszelkie terminy.
Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. pozwala nam w pełni zarekomendować usługi przez nią świadczone. Terminowość, fachowość i rzetelność są głównym atutem firmy. Pragniemy również zwrócić uwagę na wysoką jakość obsługi klienta, przejawiającą się w życzliwości oraz otwartości na potrzeby i wymagania. Współpraca z Abakus Logistics daje nam pewność, że powierzone jej działania będą wykonane z najwyższym poziomem profesjonalizmu i zaangażowania. Z przyjemnością polecamy innym firmom usługi świadczone przez firmę Abakus Logistics Sp. z o.o.
We would like to thank you for the good work and follow up that you made on our shipment. We thank you and would like to tell you our satisfaction as well on the setting up, on the rates and the follow-up of the operations/shipment. With special thanks to Sebastian for availability time. Continue on this way and we can maintain a very good collaboration between our companies.
Firma SkyXS AirCargo Services Sp. z o.o. z pełną świadomością biznesową wyraża pozytywną opinię dotyczącą współpracy z ABAKUS LOGISTISC Sp. z o.o. Podjęta współpraca w zakresie międzynarodowego transportu drogowego realizowana jest w sposób profesjonalny i w pełni spełnia nasze standardy dotyczące operatora logistycznego. Wysoka jakość usług, rzetelność, informacja na każdym etapie procesu to niektóre z cech charakteryzujących realizowane usługi. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy jest bardzo duża elastyczność. W związku z powyższym otwarcie polecamy firmę Abakus Logistics sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie transportu.
Certifie avoir développé une étroite collaboration ces derniers mois avec la société Abakus Logistics située en Pologne. La société Abakus Logistics est un partenaire fiable, à qui nous confions régulièrement nos prestations de transport national et international.
Mam przyjemność zarekomendować firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która jest naszym partnerem w ramach realizacji usług w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego. Współpracując z naszą firmą niejednokrotnie potwierdzili, że są rzetelną oraz godną zaufania firmą spedycyjną, której jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie. Jesteśmy w pełni zadowoleni z dotychczasowej współpracy – każde zlecenie było realizowane w terminie. Firma Abakus Logistics zasługuje w pełni na rekomendację jako godny polecenia i profesjonalny partner w realizacji transportu towarów.

What our contractors say about us?

Polecam firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako rzetelnego kontrahenta. Kilkukrotnie współpracowaliśmy z w/w firmą, i możemy z czystym sumieniem powiedzieć, iż współpraca z tą firmą leży na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa i podejście, wszystko na czas tak jak trzeba. Gorąco polecam współpracę z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o.
Chcę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę ABAKUS LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podstawą kontaktów z Firmą ABAKUS LOGISTICS jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowo staranności. Dzięki temu Firmę polecam jako sprawdzonego Partnera. Do wyboru Firmy ABAKUS LOGISTICS spośród szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły mnie nie tylko względy praktyczne i oferowana przez ABAKUS LOGISTICS wysoka jakość usług, co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła i kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez ABAKUS LOGISTICS Sp. z o.o. szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.
FHU ITIMAT Zbigniew Til pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. jest naszym partnerem w usługach transportowo-logistycznych w zakresie transportów międzynarodowych. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę: Abakus Logistics Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera logistycznego, przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby zarówno naszej firmy, jak i naszych klientów. Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. jest również rzetelnym płatnikiem. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Abakus Logistics Sp. z o.o. tym, którzy poszukują solidnego partnera we współpracy.
Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. Emilii Plater 10 to rzetelna i profesjonalna firma, godna polecenia do współpracy. W dniu 13.03.2017 podjęliśmy ładunek od tej firmy. Wszystko przebiegło sprawnie i fachowo, bez żadnych problemów. Płatność za w/w usługę otrzymaliśmy w określonym terminie zgodnie z umową. Bardzo dobry kontakt ze spedytorem i miła obsługa sprawiła iż bez wahania podejmę się po raz kolejny współpracy z firmą Abakus Logistics.
Polecam firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego kontrahenta. Mieliśmy przyjemność kilkukrotnie realizować usługi transportowe dla tej firmy. Zawsze wszystko przebiegało pomyślnie. Pracownicy bardzo sprawnie przekazują informację i służą pomocą 24h na dobę, wykazują wysoką kulturę osobistą oraz życzliwość. Zlecenia i wskazówki spedytorów są bardzo pomocne, pozwalają na szybkie i bezproblemowe realizacje transportów. Ponadto firma Abakus wzorowo wywiązuje się z ustalonych terminów płatności, spełniając w pełni nasze oczekiwania.
Nasza firma kilka razy realizowała zlecenia od firmy Abakus Logistics Sp. z o.o. z Warszawy. Pracownicy firmy w sposób rzeczowy i profesjonalny współpracowali z naszą firmą zarówno w czasie ustalania szczegółów realizacji zlecenia jak również w czasie jego wykonywania i na końcu przy rozliczaniu wykonanych zadań. Abakus okazał się również bardzo profesjonalną i uczciwą pod względem rozliczeń finansowych firmą – płatności były dokonywane przed terminem. Można ją bez najmniejszych zastrzeżeń polecić jako firmę wypłacalną, godną zaufania i mającą profesjonalnie przygotowanych do obsługi klienta pracowników.
RAVLEN-BUS ma przyjemność polecić firmę Abakus Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w: Warszawa (00-669), Emilii Plater 10 lok. 6. Współpraca rozpoczęła się 01.05.2017 i trwa do dzisiaj, ponieważ okazała się bardzo pozytywna. W ramach zawartej umowy firma podejmuje się:
  • prowadzenia auta przewoźnika,
  • organizacja ładunków na auto przewoźnika,
  • pomocy w dokumentacji.
Wykonawca profesjonalizm usług stawia na pierwszym miejscu. Należy docenić wysiłek wykonawcy, by realizowane przez niego świadczenia miały dobrą markę. W biznesie nic tak nie jest ważne jak dotrzymywanie terminów – polecany wykonawca w pełni to rozumie. Przedsiębiorstwo ze swoich obowiązków rozlicza się zawsze w narzuconym czasie. Wiedza na temat rynku reprezentowana przez przedsiębiorstwo jest imponująca. To daje możliwość zaoferowania najbardziej konkurencyjnych rozwiązań. Robiąc interesy z przedstawicielem firmy można mu w pełni zaufać. Uczciwość przedsiębiorstwa jest trudnym do pominięcia czynnikiem mającym wpływ na ogólną, wysoką jakość obsługi.
Zdecydowanie polecam do współpracy firmę:
Abakus Logistics Sp. z o.o.
ul. Emilii Plater 10/6, 00-669 Warszawa,
NIP 7010453787

Jej pracownicy cechuje się wysokim profesjonalizmem w działaniu, a wszystkie terminy z ustalonych transportów są dotrzymywane. W przypadkach zaistniałych, nieprzewidywanych trudności, firma zawsze służy pomocą i radą.
Firma Snopkowski Trans Bartosz Snopkowski pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z Firmą Abakus Logistics Sp. z o.o. Firma Abakus Logistics Sp. z o.o. jest naszym Partnerem w usługach transportowych w zakresie transportów krajowych i międzynarodowych. Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z naszym Kontrahentem, gdyż jest to uczciwa i godna polecenia Firma. Szczególnie ważnym aspektem we współpracy naszych Firm jest bardzo duża elastyczność. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę Firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Abakus Logistics Sp. z o.o. tym, którzy poszukują solidnego partnera we współpracy.
Firma TBG EUROTRANS pragnie wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą Abakus Logistics Sp. z o.o., którą pragniemy polecić jako profesjonalnego, rzetelnego partnera i doskonałego płatnika.
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Abakus Logistics sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emilii Plater 10 lok.6, 00-669 Warszawa jako rzetelnego i profesjonalnego partnera. Od momentu nawiązania współpracy przy każdym zlecanym transporcie kontakt ze spedytorami jest profesjonalny co zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu nasi kierowcy podzielają opinię o kulturalnych i doświadczonych spedytorach. Cechy te są konieczne w celu utrzymania dalszych kontaktów biznesowych z obsługiwanymi kontrahentami. Firma Abakus Logistics sp. z o.o. wywiązuje się w 100% ze zleceń transportowych, płatności zawsze są regulowane terminowo i bezproblemowo. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność, życzliwość i nastawienie pracowników co zdecydowanie zachęca do kontynuowania współpracy. Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione cechy, bez cienia wątpliwości mogę polecić firmę Abakus Logistics sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie transportu.