30

lat doświadczenia

Abakus Logistics

Transport krajowy i międzynarodowy nie ma przed nami tajemnic. Bezkompromisowa jakość usług oraz kompleksowa oferta spedycyjno-transportowa to nasz klucz do sukcesu. W czym się specjalizujemy? W przewozie towarów, zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

Abakus Logistics sp. z o.o. to ceniony partner na dynamicznie rozwijającym się rynku TSL. Specjalizujemy się w krajowym i międzynarodowym drogowym przewozie rzeczy – świadczymy usługi obejmujące profesjonalną i kompleksową obsługę spedycyjno-transportową w Polsce i poza jej granicami. Oferujemy także pomoc i doradztwo spedycyjne oraz prawne w kwestiach związanych z transportem i szeroko pojętą logistyką.

Zostaliśmy docenieni między innymi Gepardem i Gazelą biznesu, a także co roku jesteśmy w ścisłej czołówce najdynamiczniejszych firm na rynku TSL wg. Dziennika Gazety Prawnej (pierwsze miejsce za 2018 rok oraz trzecie za 2019 rok). Nasza filozofia to nie tylko dynamiczny rozwój, ale również etyczne podejście polegające na uczciwym i rzetelnym stosunku do kontrahentów oraz pracowników za co byliśmy wyróżniani Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej wydawany przez Bisnode Polska, Certyfikatem Rzetelności wydawanym przez Krajowy Rejestr Długów oraz wieloma informacjami pozytywnymi w systemie fairpay.pl. Etyczne podejście to również społeczna odpowiedzialność biznesu, dlatego wspieramy liczne akcje charytatywne (m.in. Szlachetna Paczka, schroniska dla zwierząt czy domy dziecka), a także byliśmy sponsorem polskich tenisistów.

Wiemy, że aby świadczyć prawdziwie profesjonalne usługi, konieczne jest posiadanie rzetelnej, popartej doświadczeniem wiedzy. Dlatego nasz zespół to najwyższej klasy specjaliści z wykształceniem ekonomicznym i prawniczym, a wszyscy członkowie zarządu posiadają certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika w zakresie przewozu rzeczy. Połączenie fachowej wiedzy oraz niezwykłych osobowości to siła Abakus Logistics. Wybierając naszą firmę klienci otrzymują nie tylko solidne usługi, ale również wsparcie prawne w kwestiach związanych z transportem i doradztwo spedycyjne. Nawiąż z nami współpracę, a zyskasz partnera godnego zaufania!

Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów, partnerów i wszystkich osób zainteresowanych współpracą – na nas możesz liczyć!

Abakus Gdynia

Spedycja morska

Abakus Sp. z o.o. jest spółką z 25-­letnim doświadczeniem na rynku spedycji i transportu morskiego, z siedzibą w Gdyni. Specjalizuje się przede wszystkim w eksporcie polskiej żywności na rynki zagraniczne, w szczególności do Stanów Zjednoczonych i Kanady, jednak w zależności od potrzeb klienta organizujemy transport do dowolnego miejsca na świecie.

Oferujemy następujące usługi:

  •  Kontenerowy transport morski (cały świat);
  •  Kontenerowy transport lądowy (dowóz i odwóz z portów polskich oraz unijnych);
  •  Kompleksową obsługę spedycyjno-­portową w eksporcie i w imporcie;
  •  Kompleksową obsługę celną (wszelkiego rodzaju odprawy);
  •  Magazynowanie i przeładunek towarów;
  •  Kontenerową konsolidację towarów;
  •  Doradztwo w zakresie umów handlu zagranicznego;
  •  Ubezpieczenia ładunkowe;
  •  Transport lotniczy.

Światowy Operator Logistyczny

Kolejną firmą w ramach grupy Abakus jest Abakus Forwarding Inc. z siedzibą w Kanadzie. Pracujący tam zespół zajmuje się kompleksową obsługą spedycyjną i transportową po kanadyjskiej i amerykańskiej stronie, zapewniając specjalistyczną opiekę nad każdym powierzonym Abakusowi towarem. Dzięki temu proces logistyczny jest pod stałą kontrolą doświadczonych osób po obu stronach oceanu, od momentu odebrania ładunku z fabryki do dostarczenia go do drzwi klienta. W innych rejonach świata towarem opiekują się wybrani i sprawdzeni przez nas agenci, dbający o to, by dotarł on do miejsca docelowego szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Abakus pracuje w oparciu o serwisy i systemy największych światowych armatorów, m.in. Maersk, MSC, Happag Lloyd, CMA-CGM, OOCL, Evergreen i ZIM. Gwarantuje to dużą elastyczność w obsłudze logistycznej nawet najbardziej wymagających klientów. Z kolei wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość w zakresie aranżacji transportowo-logistycznych. Zaufali nam czołowi polscy producenci i eksporterzy słodyczy, przetworów, mrożonek czy mebli.

Abakus Sp. z o.o. przez 25 lat swojej działalności został wyróżniony między innymi tytułami Diament Forbesa, Gazela Biznesu czy Gepard Biznesu.  Otrzymał także Bursztynowe Serce za działalność charytatywną i wspieranie LC Gdańsk Amber – gdańskiego oddziału międzynarodowej organizacji charytatywnej Lions Club.

Grupa Abakus buduje swoją markę na wieloletnim zaufaniu klientów, którzy mogą liczyć na profesjonalną i szybką pomoc w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi jednoznacznie kojarzyły się z solidnością, najwyższą jakością i niezawodnością. W pełni angażujemy się w każde zlecone nam zadanie, żeby jak najlepiej zoptymalizować cały proces logistyczny.