Transport Krajowy Ekspresowy

Usługi transportowe ekspresowe krajowe to przewóz towarów, który ze względu na potrzeby klienta jest wykonywany środkiem transportu pozwalającym dotrzeć do miejsca rozładunku w ekspresowym czasie (w mniej niż 24 h) w ramach granic RP.

Usługa dostawy ekspresowej umożliwia dostarczenie towarów z pilnym terminem rozładunku. Wiele firm szczególnie w branży motoryzacyjnej, elektronicznej, meblowej czy odzieżowej nie może sobie pozwolić na przestój dlatego jesteśmy przygotowani na sytuacje kryzysowe.

Dzięki naszej flocie własnych pojazdów oraz zweryfikowanych podwykonawców możemy zapewnić dostawę w jak najkrótszym czasie. Do transportu ekspresowego używamy przede wszystkim pojazdów nieprzekraczających masy całkowitej 3,5 t, które z jednej strony nie są ograniczone normami czasu pracy, a z drugiej ze względu na mniejszy rozmiar i wagę, są w stanie szybciej dostarczyć towar. W sytuacji gdy towar przeznaczony do transportu ekspresowego wymaga większego środka transportu, korzystamy z optymalnie dobranego pojazdu powyżej 3,5 tony. Jednocześnie dzięki użyciu najnowocześniejszych narzędzi teleinformatycznych i telekomunikacyjnych oraz użyciu lokalizacji satelitarnej GPS możemy stale informować naszych Klientów o przebiegu procesu transportowego. Ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy wydarzy się sytuacja kryzysowa, oferujemy rozwiązania transportowe przez 24h na dobę przez 365 dni w roku.

Abakus Logistics oferuje swoim klientom obsługę poprzez doświadczony zespół specjalistów zajmujących się transportem krajowym ekspresowym. Nasi pracownicy posiadają wysokie kompetencje w zakresie zarządzania łańcuchami dostaw. Dzięki urządzeniom satelitarnym GPS oraz wysokiej dyspozycyjności naszych pracowników jesteśmy w stanie współpracować oraz informować naszych klientów od etapu planowania transportu do rozładunku towaru w miejscu przeznaczenia.
Abakus Logistics świadczy usługi transportowe ekspresowe krajowe, zarówno w ramach długookresowych kontraktów handlowych, jak również na jednorazowe zlecenie.

WYCEŃ BEZPŁATNIE SWÓJ TRANSPORT!

Informacje Podstawowe

Informacje Podstawowe

Informacje o załadunku

Informacje o załadunku

Informacje o Towarach

Informacje o Towarach

Informacje o pojeździe

Informacje o pojeździe

  • Informacje Podstawowe
  • Informacje o załadunku
  • Informacje o Towarach
  • Informacje o pojeździe

Informacje Podstawowe

Email

Tel. kontaktowy

Nazwa firmy/Imię Nazwisko

Informacje o załadunku

Data załadunku od

Data załadunku do

Data rozładunku od

Data rozładunku do

Miejsce załadunku

Miejsce rozładunku

Informacje o Towarach

Nazwa towaru

Ilość sztuk

Waga

Wymiary

Typ

Specjalne wymagania

Wymiana palet

Towary niebezpieczne

Odprawa celna

Czy towar może być transportowany wraz z innymi towarami nieszkodliwymi?

Informacje o pojeździe

Wymagana zabudowa samochodu

Wymagana wysokość rampowa

Wymagana winda załadowcza

Typ załadunku

Rodzaj ładunku

Informacje dodatkowe: