Transport Krajowy Całopojazdowy

Usługi transportowe całopojazdowe krajowe to przewóz towarów, który z powodu wymagań klienta lub ze względu na ich charakterystykę, jest wykonywany dedykowanym środkiem transportu (tj. bez możliwości doładunku) w ramach granic RP.

Transport krajowy całopojazdowy to idealne rozwiązanie dla podmiotów posiadających wysoki wolumen przesyłek w ramach przewozu na terenie Polski ( np. transport Warszawa – Trójmiasto, transport Warszawa – Katowice). Ponadto zaletami transportu całopojazdowego jest możliwość optymalnego dostosowania pojazdu do konkretnego ładunku oraz terminowość dostaw.

Posiadamy szeroką flotę pojazdów własnych i kontraktowych z ładownością od 1t do 25t. Dzięki własnym pojazdom oraz bazie sprawdzonych podwykonawców w naszej flocie posiadamy m.in. naczepy standardowe 13,6 mieszczące 33 europalety, naczepy typu „Mega”, które mogą pomieścić towary wysokie do 3 metrów o kubaturze 100 m3, naczepy chłodnicze oraz izotermiczne na potrzeby przewozu towarów przewożonych w kontrolowanej temperaturze oraz wiele innych (coilmulde, naczepy typu wywrotka itd.).
Abakus Logistics oferuje swoim klientom obsługę poprzez doświadczony zespół specjalistów zajmujących się transportem krajowym całopojazdowym. Nasi pracownicy posiadają wysokie kompetencje w zakresie zarządzania łańcuchami dostaw. Dzięki urządzeniom satelitarnym GPS oraz wysokiej dyspozycyjności naszych pracowników jesteśmy w stanie współpracować oraz informować naszych klientów od etapu planowania transportu do rozładunku towaru w miejscu przeznaczenia.

Abakus Logistics świadczy usługi transportu krajowego całopojazdowego, zarówno w ramach długookresowych kontraktów handlowych, jak również na jednorazowe zlecenie.

WYCEŃ BEZPŁATNIE SWÓJ TRANSPORT!

Informacje Podstawowe

Informacje Podstawowe

Informacje o załadunku

Informacje o załadunku

Informacje o Towarach

Informacje o Towarach

Informacje o pojeździe

Informacje o pojeździe

  • Informacje Podstawowe
  • Informacje o załadunku
  • Informacje o Towarach
  • Informacje o pojeździe

Informacje Podstawowe

Email

Tel. kontaktowy

Nazwa firmy/Imię Nazwisko

Informacje o załadunku

Data załadunku od

Data załadunku do

Data rozładunku od

Data rozładunku do

Miejsce załadunku

Miejsce rozładunku

Informacje o Towarach

Nazwa towaru

Ilość sztuk

Waga

Wymiary

Typ

Specjalne wymagania

Wymiana palet

Towary niebezpieczne

Odprawa celna

Czy towar może być transportowany wraz z innymi towarami nieszkodliwymi?

Informacje o pojeździe

Wymagana zabudowa samochodu

Wymagana wysokość rampowa

Wymagana winda załadowcza

Typ załadunku

Rodzaj ładunku

Informacje dodatkowe: